PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281958}
3,5 78
ocen
3,5 10 1 78
Dead and Gone
powrót do forum filmu Dead and Gone

polecam

ocenił(a) film na 10

dla mnie bomba.9/10

asienia78

to akurat musiał być słaby, skoro dostał od Ciebie "tylko" 9...w końcu 99% filmów oceniasz na 10 choćby nie wiem jaka szmira to była...

ocenił(a) film na 3
arturteen

a co cie to interesuje jak ona ocenia filmy..... zajmij sie sobą

AnnBennington

interesuje czy nie, to wypowiedzieć się mogę...krytykować także, takie me konstytucyjne prawo...

ocenił(a) film na 3
asienia78

Tak wogóle.. film to nie aż taka bomba ale nie jest zły. Widzialam gorsze. :)

ocenił(a) film na 2
AnnBennington

Zgadzam się z arturteen, że to głupota oceniać wszystko bezmyślnie.
Przecież to irytujące, gdy ktoś ocenia wszystkie filmy albo na 10 albo na 1 natomiast w "Chcę obejrzeć" zawsze klika "Umrę, jak nie zobaczę". Przy takich osobach możliwość oceniania mija się zupełnie z celem.
Zastanawia mnie również dlaczego ty Ann oceniłaś film na marne 3, ale dodałaś go do ulubionych. Z ciekawości (zwykle tego nie robię) zerknęłam w twój profil i widać, że ty dodajesz większość obejrzanych filmów do ulubionych.
No to tyle jeśli chodzi o czepianie się i łapanie za słówka.
Osobiście film uważam za kompletną stratę czasu. Obejrzałam go raczej z zamiłowania do horrorów niż z ciekawości, jak to się skończy. Dałam 2/10 nie natomiast 1/10 głownie ze względu na to, że to Kate zabiła Jack'a anie on ją (nie wnikajmy, które z nich było bardziej opętane) oraz ze względu na motyw tego faceta, który usiłował go zgwałcić. Ale to tylko dwa takie malutkie plusiki w morzu minusów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones